Liikmelisus

Investeerimisklubis on ligi 300 aktiivset ning edumeelset liiget!

Me oleme investorid, ettevõtjad ja oma ala spetsialistid

Kuidas aitab Investeerimisklubi kaasa Sinu teekonnale?

Investeerimisklubi 300 liikme hulgas on palju edukaid investoreid ning ettevõtjaid. Ümbritsedes ennast teiste edumeelsete ning toetavate inimestega teed vähem vigu ja saavutad suuremat edu.

Korraldame aastas ligi 40 Live üritust, kuhu kutsume oma teadmisi jagama nii Eesti kui ka välismaailma parimad investorid, ettevõtjad ja oma ala spetsialistid. Meie nr.1 prioriteet on ürituste praktilisus.

Jälgime ühiselt investeerimis- ja finantsedusamme. Usume, et koos jõuame kaugemale, seega ühiselt eesmärkide poole liikumine ning teineteise toetamine on Investeerimisklubis tavapärane.

Töötoad, seminarid, vestlusõhtud ja börsiettevõtete külastused aitavad ammutada uusi investeerimisteadmisi, mida saab oma strateegiatesse põimida. Üritustel võtame teemad pulkadeks lahti, et need oleksid võimalikult kasulikud.

Mida sisaldab liikmelisus?

Kahe investori ja ettevõtja kombineeritud teadmised investeerimisest ja finantsmaailmast, kes on korraldamas maailma suurimat finantskonverentsi ning töötamas edukas ülemaailmses finantsettevõttes. Need oleme meie – Tõnis ja Marko!

Võimalus osaleda tasuta kõikidel Investeerimisklubi tavaüritustel, kus räägime investeerimispsühholoogiast, kinnisvarast, ühisrahastusest, aktsiaturust, strateegiatest ning paljust muust.

Allalaetavad ja vabalt kasutatavad exceli tööriistad, mille abil saab seada finantseesmärke, arvutada netoväärtust, jälgida eelarvet ning hallata oma investeerimisportfelli.

Ligipääs Investeerimisklubi raamatukogule, kus võib leida ligi 100 parimat investeerimisteemalist raamatut ning lisaks üle 300 tunni erinevaid audioraamatuid.

Võimalus vaadata järele kõiki investeerimisklubi toimunud üritusi ning alla laadida üritusel jagatud töövahendeid ning ettekannete slaide.

Jälgime iga klubiliikme arengut ning edusamme, kirjutades kollektiivselt üles enda igakuised portfelli kasvunumbrid ning säästuprotsendid. Tunnustame igal kvartalil tublisid investoreid edusammude eest.

Ligipääs privaatsele klubiliikmete Facebooki grupile, kus toetavas keskkonnas saab küsida piiramatul hulgal küsimusi ning lüüa kaasa erinevates investeerimisteemades. Toetame teineteise teekonda ning jagame infot liikmete eriürituste kohta.

Kingitus aktiivsele liikmele – Peale kolmandat Investeerimisklubiga veedetud kuud kingime meie töövahendid ning Investeerimisklubi esinduslikud meened.

Koostööpartnerite ning toetajate eripakkumised – Saadame aeg-ajalt klubiliikmetele eriti soodsaid pakkumisi teistele üritustele, kus jagatakse väärt teadmisi.

3 võimalust, kuidas Investeerimisklubisse investeerida

* Aastane liikmelisus kehtib üks jooksev aasta ehk 12 kuud. Sellel perioodil tegutseb Investeerimisklubi aktiivselt 10 kuud ning 2 kuud on klubis kollektiivpuhkus. Seega ühe kuu hinnaks tuleb 200€ /10 kuud = 20€/kuu.

Mida liikmed Investeerimisklubist arvavad?

Risto Neemre

On asju, mida tehakse raha pärast. On asju, mida tehakse kuulsuse/tuntuse saamiseks. Ja on Investeerimisklubi, mida Marko ja Tõnis teevad hingega. Minu sügav austus kogu investeerimisklubi meeskonnale

Asti Ploom

Esmakordse osalejana Investeerimisfestivalil võin öelda, et tegemist oli väga informatiivse ja minule huvipakkuva tegevusvaldkonnaga. Tähelepanu vajab ka asjaolu, et üritus viidi läbi vabas looduses. Suured tänud Investeerimisklubi liikmetele ürituse korraldamise eest ja ootan huviga järgmist Investeerimisfestivali. Seniks kõikidele edukat investeerimist!

Priit Lilleväli

Inspireeriv!