Postitatud

KÕIK KINNISVARAST. Kuidas ehitada miljoniportfelli – Koplimäe, Sikk, Semiskar ja Liblik.

InvesteerimisFestival 2023 LIGHTYEARI ARUTELUALAL toimus põnev paneelarutelu teemal “KÕIK KINNISVARAST: Kuidas ehitada miljoniportfelli”. Paneeli juhtisid Algis Liblik ja Siim Semiskar, tuntud saatejuhid podcastist “Kinnisvarajutud”. Arutelu keskmes olid Karolina Sikk ja Kadri Koplimäe, kaks edukat kinnisvara investorit, kes on suutnud üles ehitada muljetavaldavad portfellid. Nad jagasid oma kogemusi ja näpunäiteid, kuidas alustada ja edukalt investeerida kinnisvarasse.

Taasesitamisel on suursündmusel InvesteerimisFestival 2023 toimunud Kadri Koplimäe, Karolina Sikk, Siim Semiskar ja Algis Liblik esitlus teemal “KÕIK KINNISVARAST. Kuidas ehitada miljoniportfelli”

Loe edasi: KÕIK KINNISVARAST. Kuidas ehitada miljoniportfelli – Koplimäe, Sikk, Semiskar ja Liblik.

Postitatud

Alejandro Jimenez: investeerimisstrateegia, mis säästab planeeti

Globaalne soojenemine muudab poliitikat, ettevõtlust ja inimeste elu kogu maailmas. Kohandused toimuvad ka investeerimismaailmas, kus on veel palju halle alasid. Endine JPMorgani 30 miljardi suuruse portfelli juht ja praegune Grünfini jätkusuutlike investeeringute juht Alejandro Jimenez jagas nõuandeid, mida investor peab tegema, et päästa planeeti ja samal ajal teenida turust kõrgemat kasumit.

Taasesitamisel on suursündmusel InvesteerimisFestival 2023 toimunud Alejandro Jimeneze esitlus teemal “Investment strategies that save the planet.”

“Jätkusuutlik on inglise keele kõige kulunum fraas. Tänapäeval on kõik jätkusuutlik – toode, areng, elustiil…” hüüatas Investeerimisfestivali lavalt Alejandro Jimenez, finantsturgude analüütik ja Grünfini jätkusuutlike investeeringute juht.

Ta kutsus publikut üles hindama, kas kolm ettevõtet kvalifitseeruvad jätkusuutlikeks investeeringuteks: Hiina päikesepaneelide tootja, suurim avamere tuuleparkide ettevõte ja pank, mis on suurim globaalsete roheliste projektide finantseerija.

Loe edasi: Alejandro Jimenez: investeerimisstrateegia, mis säästab planeeti

Postitatud

Alexander Elder kutsub InvesteerimisFestivalile!

Kõige olulisemad oskused psühholoogias ja börsikauplemises.

Alexander Elder on Eesti juurtega professionaalne USA börsikaupleja ning koolitaja. Tema sulest on ilmunud mitmeid börsiteemalisi raamatuid, mis on tõlgitud 17 erinevasse keelde. Dr Elder on ühtlasi ülemaailmse börsikauplejate grupi SpikeTrade asutaja ning nõutud esineja konverentsidel nii USA-s kui ka mujal maailmas. Alexander tuleb 5. – 7. juulil Eestisse InvesteerimisFestivalile rääkima teemal “Principles for Success in Any Market Environment”.

Kohtume festivalil! 👇 https://investeerimisfestival.ee

Loe edasi: Alexander Elder kutsub InvesteerimisFestivalile!

Postitatud

Dolgatsjovi nipid: käin Nürburgringil kihutamas, aga kilekotti ei raatsi osta

Investor Lev Dolgatsjov avaldas kuus soovitust jõukuse kasvatamiseks ja hoidmiseks ning vürtsitas neid lõbusate lugudega enda elust. Ta tõdes, et kuigi kilekotti ta osta ei raatsi ning taarat prügikasti ei viska, siis kallite hobide pealt ta kokku ei hoia ning oma kuludest pole tal aimugi.

Taasesitamisel on suursündmusel InvesteerimisFestival 2023 toimunud Led Dolgatsjovi esitlus teemal “KIIRTEE. Viis praktilist ideed jõukuse kasvatamiseks ja hoidmiseks.”

“Kolm kuud tagasi sain kõne Äripäevast, et tule räägi ja sinu teema on “Kiirtee. Viis praktilist ideed jõukuse kasvatamiseks ja hoidmiseks”. No kui mul ei ole valikut siis, räägin sellest,” muigas Dolgatsjov.

Esimene soovitus: ettevõtlus on kõige kindlam viis jõukuse kasvatamiseks

Praegu on kõik Dolgatsjovi ärid seotud investeerimise ja varahaldusega, kuid ta alustas hoopis teisest valdkonnast. Juba 1980ndate lõpus keskkooli ajal läks ta Tallinna keskturule enda kasvatatud kaktuseid müüma. “Mõnel kuul ma sain aru, et minu sissetulek on minu ema omast suurem,” meenutas Dolgatsjov.

Loe edasi: Dolgatsjovi nipid: käin Nürburgringil kihutamas, aga kilekotti ei raatsi osta