Avaldatud

Kuidas luua asju hingega ja lõpetada võitjana? – Karin Vinkel

Kuidas luua asju hingega ja lõpetada võitjana? - Karin Vinkel - Investeerimisklubi

Kuidas luua asju hingega ja lõpetada võitjana?

Läinud suve 6.-8. juulil toimus väikeinvestorite suursündmus InvesteerimisFestival2018kus astusid üles 27 valdkonna eksperti üheskoos üle 340 investeerimishuvilisega.

Redgate Capital RahatarkuseAlal toimusid lõkkejutud investoritega. Lõkke ääres jagasid investorid ja ettevõtjad oma personaalseid kogemusi, mille nad on aastatega investeerimisteekonnal saanud.

Oma kogemusi jagas teiste hulgas kuulajatega ka Karin Vinkel.

Karin Vinkel on rõõmsameelne inimene, kes alustas sellest, mis oli tema kutsumus. Tema kaheks suurimaks kireks on kinnisvara ja eneseareng ning tema eesmärgiks on luua inimestele ilusaid kodusid. Karin on Koidu Ehitus juhatuse liige.

Jätka Kuidas luua asju hingega ja lõpetada võitjana? – Karin Vinkel lugemist

Avaldatud

Investeerimisklubi 2.0 – teadlike investorite kogukond

Investeerimisklubi 2.0

Sinu investeerimisedu on meie missioon

Kui Sa oled aktiivne investor, siis on Sul alati midagi, mille poole püüdled – suur eesmärk, kindel tulemus, teatud elustiil või lihtsalt teadmine, et sa soovid midagi teisiti teha. Sõltuvalt sinu püüdlusest, eesmärgist või motivatsioonist, soovime me sul aidata seda saavutada. Võtame üheskoos ette teekonna, mille missiooniks on Sinu edu investeerimises!

Teadlike investorite kogukond on edasiarendus sellest, mis Investeerimisklubi enne oli. Varasemalt olime kättesaadavad valdavalt nendele, kes elasid Tallinnas, Tartus või nende lähiümbrustes ning kellele sobisid meie ürituste toimumise ajad. Huviliste ring, kellel ei olnud võimalik osaleda, pidi kahjuks eemale jääma.

Jätka Investeerimisklubi 2.0 – teadlike investorite kogukond lugemist

Avaldatud

Aeg keerata järgmine lehekülg

Aeg keerata järgmine lehekülg

Aeg keerata järgmine lehekülg

Investeerimisklubi esimene üritus toimus 2013. aasta märtsikuus. Sellest ajast saati oleme panustanud kogu energia investeerimiskogukonna loomisesse ja kasvatamisse. Oleme kokku toonud tuhandeid investoreid, oma ala eksperte ja investeerimishuvilisi nii Eestist kui ka välismaalt.

Investeerimisklubi on korraldanud üle 200 unikaalse ja esmaklassilise investeerimisürituse, millest on osa võtnud üle 3000 inimese. See on saanud võimalikuks tänu meeskonna tuhandete tundide suurusele panusele, esinejate suuremeelsusele ning koostööpartnerite abile.

Investeerimisklubi on alati seisnud kindlate väärtuste eest. Uskudes mõttekaaslaste olulisusesse oleme kokku toonud sadu investeerimishuvilisi. Seistes kvaliteetse sisu eest oleme valinud esinema ainult oma ala parimad. Toetades teiste abistamise põhimõtet oleme loonud oma heategevusfondi, mille eesmärgiks on teha head igavesti. Tunnustame investoreid tublide edusammude eest korraldades aastas 4 suurejoonelist gaalat. Oleme kasvatanud investeerimishuvilised tõelisteks investoriteks.

Jätka Aeg keerata järgmine lehekülg lugemist

Avaldatud

Minu õppetunnid Bitcoini investeerimisel – Taavi Pertman

Minu õppetunnid Bitcoini investeerimisel

Läinud suve 6.-8. juulil toimus väikeinvestorite suursündmus InvesteerimisFestival2018, kus astusid üles 27 valdkonna eksperti üheskoos üle 340 investeerimishuvilisega.

Üheks oluliseks teemaplokiks oli ka krüptovaluutade maailm ja seda ühe tuntuima virtuaalvaluuta – Bitcoini – näitel.

– Kuidas käituda finantsturgudel peale võite ning kaotuseid?

– Kuidas võib psühholoogia investeeringud ära rikkuda? Kuidas end selle vastu kaitsta?

– Mida olulist jälgida krüptovaluutade (kui ka teiste finantsvarade) puhul?

Vastused eeltoodutele kui ka mitmetele teistele põnevatele küsimustele saab juba järgnevatelt taskuhäälingu ja videolinkidelt:

Jätka Minu õppetunnid Bitcoini investeerimisel – Taavi Pertman lugemist