Portfellihaldur

Portfellihaldur

Kuidas Sinu investeerimisportfellil läheb? See on küsimus, millele peaks iga teadlik investor vastust teadma.

Investeerimisel on oluline omada ülevaadet enda positsioonide, riskide ja tootluste kohta. Kui numbrid on igakuiselt kirjas ja ülevaade olemas, siis on hea ajas tagasi vaadata ning analüüsida. See annab võimaluse tehtud tehingutest õppida ning tulevikus paremaid investeerimisotsuseid teha!

Portfellihaldur on investorile oluline Exceli põhine tööriist, mis aitab saada ülevaate portfellis olevatest investeeringutest erinevate varaklasside lõikes. Ühtlasi aitab tööriist arvutada nii investeeringu turuväärtust, tootlust, tulusust kui ka passiivset rahavoogu.

Portfellihalduris on olemas töölehed väärtpaberite, etf’ide, ühisrahastuse, kinnisvara, laenude, fondide, kaupvarade ja iduinvesteeringute jälgimiseks.

NB! Portfellihaldur on tööriist, mida on ehitatud ja arendatud 6 pika aasta jooksul. Kõik lähtuvalt vajadustest saada paremat ülevaadet oma investeeringutest.

Tööriist on mõeldud investorile, kes soovib enda investeeringuid põhjalikumalt jälgida. See sobib inimesele, kes on otsinud lahendust, kuhu saaks sisse kanda erinevate varaklasside investeeringud. Soovitatud investorile, kellele meeldib portfellihaldurit vastavalt enda soovidele muuta ja paremaks ehitada.

Küsimused, millele pead vastuseid teadma, et tööriista kasutada:

  1. Millistesse instrumentidesse oled investeerinud?
  2. Tehtud investeeringute summad ja kuupäevad.
  3. Kui suured on positsioonid ning mis on nendelt teenitud tulu?
  4. Oskad kasutada Excelit ning saad aru Exceli valemitest.
  5. Oled valmis oma käe külge panema, et tööriist endale mugavaks kujundada