Postitatud

Raamatu “Miljonäri Kiirtee” esitlus koos Peeter Pärteliga

Meil oli hea meel kutsuda Investeerimisklubisse koolitaja, kinnisvarainvestor, ettevõtja, raamatuMiljonäri kiirtee sisuline toimetaja ja eestikeelse tõlke kirjastaja ning meie kauaaegne auliige Peeter Pärtel. 2015 aasta mais luges Peeter end oravarattast väljas olevaks ning sealt edasi on keskendunud kinnisvarateemaliste videokoolituste pakkumisele. Peetri missioon on tõsta eestlaste majanduslikku heaolu, sest ainult finantsiliselt vabana on inimesed tõeliselt vabad.


Investorid ning edukad inimesed on suured lugejad. Inglise keeles on ka väljend: “Leaders are readers” eesti keelde tõlgituna: “liidrid on lugejad”. Raamatuid lugedes on haruldane võimalus saada 300. lehekülje kaudu ülevaade tarkade inimeste elutööst, mõtetest ning kogemusest. Lugemine arendab mõtlemisvõimet, tuletab meelde olulist ning loob võimalusi teistega suhtlemiseks.

Arutasime koos Peeter Pärteliga teemadel:
– Kuidas jõudis Peeter selle raamatuni?
– Mida on ta raamatust õppinud ja praktiseerinud?
– Kuidas defineerida rikkust?
– Kas on olemas rikkaks saamise kiirtee (alla 10 aasta)? Ja kuidas see erineb tavalisest 40-aastasest teekonnast mida tavaliselt soovitatakse.
– Mida soovitab Peeter kõigile lugejatele?

Kui on huvi raamatu osas, siis saab seda kõige soodsamalt tellida siit:

Lingil registreerudes saad alguses tasuta suure osa raamatust lugemiseks. Peale PDFi avamist saadetakse Sulle personaalne link soodsama ostuvõimaluse kasutamiseks eraldi e-kirjaga.

Üritus toimus
Aeg: 23. oktoober, 2017
Koht: Bliss Maja, 3. korrus. Mustamäe tee 17, Tallinn