Postitatud

Rahaedu põhimõtted – Kuidas raha enda eest tööle panna?

Rahaedu põhimõtted – Kuidas raha enda eest tööle panna?

2016. aastal Investeerimisklubi liikmete soovist, annetada osa teenitud investeerimistulust, kasvas peagi välja heategevusfond Igavene Heategu. Igavene Heategu missiooniks on luua jätkusuutlik heategevusfond, mis teeb heategusid igavesti, kasutamata annetatud raha, vaid hoopis annetatud rahalt teenitud investeerimistulu. Nii saab iga annetus teha head igavesti ja suuremas kogusummas, kui annetus ise.

Igavene Heategu on tänaseks teinud 20 heategu noorte ettevõtlikkuse, rahatarkuse ja füüsilise tervise arendamisse. Heategevusfond on teinud heategusid kogusummas 41 068 eurot ning fondi on kogunenud 45 342 eurot, mis töötab tuleviku heategude nimel.

Rahatarkust gümnaasiumitele üle Eesti

Just äsja hõikas heategevusfond välja heateo, kus koostöös rahandusdoktorite Kristjan Liivamägi, Tõnn Talpsepa ja Tarvo Vaarmetsaga kingiti 60-le gümnaasiumile nende poolt kirjutatud rahatarkuse õpikud “Rahaedu Põhimõtted” ning koolidele valmistati õpilastele suunatud rahatarkuse veebiloeng.

Märgiliseks teeb heateo asjaolu, et kõik 130 raamatut, turuväärtuses üle 5000 euro, annetasid autorid koolidele tasuta. Samuti sai Marathon Studios abiga üles salvestatud ka rahatarkuse veebiloeng, mis saadeti koolidesse üheskoos raamatutega.

Rahatarkuse videoloeng kõigile vaadatav

Investeerimisklubi lisas gümnasistidele valmistatud videoloengu üles ka oma Youtube kanalile, et seda oleks võimalik vaadata ka kõigil teistel. Rahatarkus ja investeerimisteadmised on kasulikud kõigis vanuses inimestele. Oluline on vaid alustada.

Raamatud ja videoloengu said heateo raames järgmised gümnaasiumid

Kehra Gümnaasium, Kiili Gümnaasium, Saku Gümnaasium, Saue Gümnaasium, Jõhvi Gümnaasium, Narva Eesti Gümnaasium, Sillamäe Gümnaasium, Toila Gümnaasium, Aravete Keskkool, Järva-Jaani Gümnaasium, Koeru Keskkool, Türi Ühisgümnaasium, Kullamaa Keskkool, Läänemaa Ühisgümnaasium, Noarootsi Gümnaasium, Häädemeeste Keskkool, Kilingi-Nõmme Gümnaasium, Lihula Gümnaasium, Tõstamaa Keskkool, Vändra Gümnaasium, Kuressaare Gümnaasium, Orissaare Gümnaasium, Saaremaa Ühisgümnaasium, Otepää Gümnaasium, Tõrva Gümnaasium, Valga Gümnaasium, Antsla Gümnaasium, Parksepa Keskkool, Vastseliina Gümnaasium, Värska Gümnaasium, Hiiumaa Gümnaasium, Avinurme Gümnaasium, Jõgevamaa Gümnaasium, Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium, Peipsi Gümnaasium, Kadrina Keskkool, Kunda Ühisgümnaasium, Tamsalu Gümnaasium, Vinni-Pajusti Gümnaasium, Väike-Maarja Gümnaasium, Kanepi Gümnaasium, Põlva Gümnaasium, Räpina Ühisgümnaasium, Kohila Gümnaasium, Märjamaa Gümnaasium, Rapla Gümnaasium, Elva Gümnaasium, Luunja Keskkool, Lähte Ühisgümnaasium, Rõngu Keskkool, Abja Gümnaasium, August Kitzbergi nimeline Gümnaasium, Suure-Jaani Gümnaasium, Tarvastu Gümnaasium, Viljandi Gümnaasium.

Telli teavitus uutest postitustest
Loading
Teadlike investorite kogukond