Postitatud

Aeg keerata järgmine lehekülg

Aeg keerata järgmine lehekülg

Aeg keerata järgmine lehekülg

Investeerimisklubi esimene üritus toimus 2013. aasta märtsikuus. Sellest ajast saati oleme panustanud kogu energia investeerimiskogukonna loomisesse ja kasvatamisse. Oleme kokku toonud tuhandeid investoreid, oma ala eksperte ja investeerimishuvilisi nii Eestist kui ka välismaalt.

Investeerimisklubi on korraldanud üle 200 unikaalse ja esmaklassilise investeerimisürituse, millest on osa võtnud üle 3000 inimese. See on saanud võimalikuks tänu meeskonna tuhandete tundide suurusele panusele, esinejate suuremeelsusele ning koostööpartnerite abile.

Investeerimisklubi on alati seisnud kindlate väärtuste eest. Uskudes mõttekaaslaste olulisusesse oleme kokku toonud sadu investeerimishuvilisi. Seistes kvaliteetse sisu eest oleme valinud esinema ainult oma ala parimad. Toetades teiste abistamise põhimõtet oleme loonud oma heategevusfondi, mille eesmärgiks on teha head igavesti. Tunnustame investoreid tublide edusammude eest korraldades aastas 4 suurejoonelist gaalat. Oleme kasvatanud investeerimishuvilised tõelisteks investoriteks.

Klubi sai loodud täitmaks tühimikku ning lahendamaks probleemi. Toona ei olnud ühtehoidvat väikeinvestorite kogukonda. Ei toimunud ka ühiseid investeerimissündmusi, kus investeerimishuvilised saaksid teadmisi koguda ja kogemusi vahetada. Investeerimisega tegelevaid inimesi küll jagus, kuid puudus nende omavaheline läbikäimine.

Vaadates tagasi Investeerimisklubi võimsale teekonnale, Eesti investeerimiskogukond on nüüd kindlasti üks aktiivsemaid lähiriikide hulgas. Investeerimisvõimaluste arv on märgatavalt kasvanud nii kodu- kui välismaal. Investeerimisblogijate arv on aina kasvavas trendis, ületades tänaseks juba pooltsadat kirjutajat. Kogukonnas toimub ka hulgaliselt üritusi, kus saab teiste investoritega suhelda.

Tänu kõigile rahatarkuse edendajatele, ettevõtetele ja investoritele, võime uhkelt nentida, et Investeerimisklubi algne missioon on täidetud.

Peale nelja hooaega on aeg kirjutada selle peatüki viimased laused ning keerata uus lehekülg. Oleme otsustanud Investeerimisklubiga lõpetada regulaarsete ürituste korraldamise ning peatame ka tasulise liikmelisuse. Soovime anda võimaluse ja aja kõikidele meiega koos arenenud investoritele, et saaksite rakendada õpitut ning luua jätkusuutlik investeerimisportfell.

Uus lehekülg annab võimaluse alustada uut peatükki, mille sisuks on uus missioon. Seda peatükki soovime hakata kirjutama koos teiega. Investeerimisklubi jätkab tegutsemist ning võtab ette teekonna, mille missiooniks on panustada tingimusteta investorkogukonna teadmiste, harjumuste ja suhtumise järgmisele tasemele viimisesse. Kuidas me seda täpselt teeme, sellest juba varsti…