Postitatud

Investeerimisklubi 2.0 – teadlike investorite kogukond

Investeerimisklubi 2.0

Sinu investeerimisedu on meie missioon

Kui Sa oled aktiivne investor, siis on Sul alati midagi, mille poole püüdled – suur eesmärk, kindel tulemus, teatud elustiil või lihtsalt teadmine, et sa soovid midagi teisiti teha. Sõltuvalt sinu püüdlusest, eesmärgist või motivatsioonist, soovime me sul aidata seda saavutada. Võtame üheskoos ette teekonna, mille missiooniks on Sinu edu investeerimises!

Teadlike investorite kogukond on edasiarendus sellest, mis Investeerimisklubi enne oli. Varasemalt olime kättesaadavad valdavalt nendele, kes elasid Tallinnas, Tartus või nende lähiümbrustes ning kellele sobisid meie ürituste toimumise ajad. Huviliste ring, kellel ei olnud võimalik osaleda, pidi kahjuks eemale jääma.

Sellest tulenevalt otsustasime lülituda oma tegemistega suuremas mahus internetiavarustesse, et pakkuda väärtuslikku sisu piirideta. Meie uuteks regulaarseteks kohtumispaikadeks saavad olema youtube, podcast, blogi kui facebooki grupp, kus hakkame nii omakeskis kui külalistega arutama erinevate teemade üle. Seega saad valida viisi, mis sobib Sulle ja Su eesmärkidele kõige paremini (võid valida ka kõik neli ning elada suurelt 🙂 ).

Alustades uute teadmiste ammutamisega, jätkates eesmärke toetavate harjumuste ülesehitamisega, kuni eduka investorsuhtumise loomiseni. Me käsitleme kõiki neid valdkondi, pakkudes kvaliteetset sisu, abistavaid tööriistu ning kaasates teisi edukaid investoreid.

Teemad, millele hakkame keskenduma:

  • Investeerimisstrateegiad -> Investorite praktilised kogemused, võtted & tööriistad, mida nad investeerimisel rakendavad.
  • Makromajandus ning investeerimisideed -> Mõtted investeerimisest ja majandusest, kus lülitub mängu lisaks analüüsile ka see, milliseid järeldusi me kogu saadud infost teha saame ja oskame. Kus peituvad huvitavad investeeringud?
  • Investeerimispsühholoogia -> Kuidas mõjutab psühholoogia meie rahalisi otsuseid? Teadustööd, uuringud ja aegumatud investeerimispõhimõtted.
  • Personaalne rahandus -> Säästmisharjumused, finantseesmärgid, eelarvestamine ning muud praktilised tehnikad oma rahaasjade korraldamisel.
  • Persoonilood -> Külalissaated investorite ja ettevõtjatega.

 

Investeerimisklubi praegused ning uued liikmed võivad vabamalt hingata. Otsustasime peatada tasulise liikmelisuse. Meile meeldiks, kui säästad mõnikümmend eurot igal kuul ja investeerid selle oma eesmärkide suunas. Sinu edu on meie tasu.

Miks selline muutus? Investeerimisklubi töötas varemgi hästi, kuid me soovime viia kogukonna järgmisele tasemele. Soovime aidata investoritel luua edukas portfell, mis toetab neid teekonnal ehitamaks põlvedepikkust jõukust, tuginedes tarkadele finantsotsustele ja kalkuleeritud riskidele. See on kogukond investoritele, kes tunnevad sisemist tungi võtta vastutus nii enda kui oma lähedaste finantside eest, käia vankumatult valitud teel ning olla suuremeelne võitudes ja väärikas kaotustes. Investeerimine on teekond millegi suureni ning me soovime Sul aidata selleni jõuda. See on meie missioon ja loodame, et see inspireerib ka Sind.

Sõltumata sellest, kas sa kuulad meid podcastist, vaatad videost, loed blogist või osaled grupivestlustes – sa oled Investeerimisklubi täieõiguslik liige. See on meie ühine teekond. Vahetame kogemusi, loome diskussiooni ning sammume üheskoos eesmärkide suunas.

Sinu eesmärk, tahes kui suur või käega katsutav – kui see on Sulle oluline, siis on see ka meile!

Pane ennast kirja, et saada teavitusi uutest blogipostitustest:

Loading