Postitatud

Kuidas ehitada investeerimisportfelli lastele?

Lapsevanemad Kärt ja Kristjan Liivamägi, kes alustasid oma pojale investeerimisportfelli loomist kohe peale sündi, jagasid oma kogemusi ning ideid sellest, kuidas luua investeerimisportfelli lapsele.


Kärt Liivamägi: “Lapsed on elu lilled ja lapsevanemana soovin pakkuda oma lapsele ainult parimat. Tean kui oluline on oma iseseisvat elu alustada laenuvabalt ja soovin seda ka oma pisipojale. Seetõttu oleme abikaasaga juba varakult aluse pannud poja investeerimisportfelli loomisele. Soovime oma kogemust jagada ka teistele lapsevanematele.”

Kristjan Liivamägi: “Aeg on investori suurim sõber ning sellest motiveeritult oleme abikaasaga alates lapse sünnist regalaarselt tegelenud pojale investeerimisportfelli ülesehitamisega. Meie eesmärgiks on sellel pikal teekonnal muuhulgas anda pojale teadmisi, oskusi ja kogemusi rahast, investeerimisest, ettevõtlusest, raamatupidamisest ja finantsjuhtimisest, mida koolis ei õpetata.
Ettekandes tutvustame, kuidas on võimalik luua lapsele investeerimisportfell ning teda aktiivselt sellesse tegevusse kaasata.”

Ettekanne toimus üritusel: Investorite Suvepäevad – InvesteerimisFestival 2017
Aeg: 15. juuli. 2017
Koht: Kallaste Talu