Postitatud

Indrek Kaselaga ettevõtlusest ja investeerimisest

Indrek Kaselaga ettevõtlusest ja investeerimisest

Vestleme Indrek Kaselaga tema teekonnast ettevõtja ja investorina!

Investeerimisklubi kuuendas saates kutsume külla Indrek Kasela, kellega räägime tema teekonnast – alates noorest õpipoisist kuni tänasesse, suurettevõtjaks, visionääriks ja riskikapitali investoriks.

Indrek on kahtlemata väga värvikas tegelane olles täna peamiselt tuntud kiirelt kasvava börsiettevõtte, PRFoods, tegevjuhina.

Indrek on ingelinvestorina seotud mitme tuntud kodumaise start-up’ga nagu näiteks Taxify, Teleport, Lingvist, Click&Grow, jpt. Lisaks panustab ta partnerina riskikapitali fondi UnitedAngels VC tegevustesse ja on Tuleva pensioniühistu asutajaliige ning nõukogu esimees.

Indrek on ka nõukogu liige mitmetes ettevõtetes nagu näiteks Ekspress Grupp, Elering, eelmainitud Tuleva ning enne tegevjuhi positsioonile asumist ka PRFoods.

Varasemast omab Indrek kogemust ka Tallinna Börsi juhina ning on seotud olnud Eesti ID-kaardi looja, Guardtime’i eellase, Privadoriga olles ettevõtte tegevjuht ja kaasasutaja.

Indrek on hariduselt õigusteaduse magister, olles õppinud nii Tartu Ülikoolis kui New York’s.

Vestluse esimeses pooles vaatame tagasi Indreku ülikooli ajale ja tollal toimuvale, vahetame mõtteid teemal “Kas ja miks on oluline õppida või elada välismaal?”.

Jätkame vestlust Indreku töökarjääri algusest, esimestest ettevõtmistest kuni investeerimispanganduseni välja – arutame teekonnal saadud õppetundidest ning kogunenud tähelepanekutest, mõtetest ja kogemustest. Saame teada, kuidas jõudis Indrek PRFoodsini ning kuidas tuli ta mõttele restruktureerida juba väljakujunenud ettevõtte äritegevus ning kujundada PRFoodsist omamoodi teise valdkonna kasvuettevõte.

Nagu Investeerimisklubile kombekohane, vestlesime Indrekuga ka investeerimisest. Saime teada, millest koosneb tema portfell ning millistest mõtteviisidest & printsiipidest lähtuvalt on ta endale kujundanud portfelli nagu tal täna on.

Saatele tõmbame joone alla kokkuvõtva mõtteharjutusega – mis on Indrekule toonud terve karjääri vältel niivõrd palju tulemusi nagu tal tänaseks on? Milline on tema lähenemine, mindset, suhtumine?

Investeerimisklubi eestvedajad Marko ja Markus on Indrekule väga-väga tänulikud toreda ja sisutiheda vestluse eest. Aitäh, Indrek, et ühinesid meiega jagama enda lugu, kogemusi ning mõtteid! See on suur väärtus!

Meeskond:

Marko Oolo, Markus Roogna, Ahti Kaskpeit

Leia meid:

Lisaks:

NB! Kõiki toodud platvorme/tooteid kasutavad Investeerimisklubi eestvedajad ka ise aktiivselt.

Pane ennast kirja, et saada teavitusi uutest blogipostitustest:

Loading