Postitatud

Tauri Alasega Eesti kasvuettevõtetest

Vestleme Tauri Alasega Eesti kasvuettevõtetest

Sel korral võõrustame Investeerimisklubi saates Tauri Alast, kellega vestluses keskendume kasvuettevõtetesse investeerimisele. Nimelt võtame jutu käigus fookusesse kodumaise taustaga varajase faasi ettevõtted ning arutame, millistest põhimõtetest lähtuvalt aitab Tauri kaasa kasvufaasi ettevõtete arengule.

Tauri Alas on investor, Investeerimisraadio kaas-saatejuht ning Rahapuu blogi ametlik nägu ja sulemees. Tauril on varasem pikaajaline investeerimiskogemus laenupõhisest ühisrahastusest. Tänaseks on ta fokusseerunud rohkem kasvuettevõtetele ja start-up’dele. Miks ja kuidas – sellest lähemalt juba saates.

Tunni vältel usutleme fokusseeritult mitmel teemal, millest mõned on näiteks:

  • Kuidas on muutunud & arenenud Tauri portfell tema senise investeerimisteekonna jooksul? Millised on olnud muutused mõtteviisis?
  • Milline on Eesti varajase faasi ettevõtete turuolukord? Kuidas saab jaeinvestor varajase faasi võimalustele kõige paremini ligi?
  • Investeerides varajase faasi ettevõtetesse läbi ühisrahastuse, mida peaks jälgima ja teadvustama?
  • Milliseid tegureid peab Tauri kasvuettevõtete puhul oluliseks? Mida ta analüüsib?

Investeerimisklubi podcasti tiimiga täname Taurit meiega saatese ühinemast! Oli huvitav tunnike, mille käigus vahetada palju huvitavaid mõtteid nii üldisest investeerimisfilosoofiast ja strateegiatest kui ka jagada senise teekonna kogemusi.

Meeskond:

Marko Oolo, Markus Roogna, Ahti Kaskpeit

Lisaks:

NB! Kõiki toodud platvorme/tooteid kasutavad Investeerimisklubi eestvedajad ka ise aktiivselt.

Telli teavitus uutest postitustest
Loading
Teadlike investorite kogukond