Postitatud

Kuidas olla edukam investor mõistes isiksusetüübiga seotud psühholoogia põhimõtteid? – Kaido Kubri

Kaido Kubri - Kuidas olla edukam investor mõistes isiksusetüübiga seotud psühholoogia põhimõtteid

Kuidas olla edukam investor mõistes isiksusetüübiga seotud psühholoogia põhimõtteid?

Läinud suve 6.-8. juulil toimus väikeinvestorite suursündmus InvesteerimisFestival2018kus astusid üles 27 valdkonna eksperti üheskoos üle 340 investeerimishuvilisega.

LHV Invesrteerimislaval jagasid investorid, ettevõtjad ja oma ala eksperdid mõtteid, kogemusi sellest, mille nad on aastatega investeerimisteekonnal kogunud.

Selle esinemise kangelaseks on Kaido Kubri!

Kaido Kubri on ettevõtja ja investor, DISC isiksusetüüpide mudeli konsultant ja koolitaja, mh rahvusvaheliselt sertifitseeritud Thomas-meetodi (DISC) kasutaja.

Mida annab DISC Kaidoga?

Lühidalt öeldes – DISCi õppimine koos Kaidoga tõstab hüppeliselt eneseteadlikkust ning samuti viib teiste inimeste mõistmise täiesti uuele tasemele.

Kaido erinevatel DISC koolitustel on viimase 7 aasta jooksul osalenud üle 2200 inimese ja lisaks on Kaido vestelnud üks-ühele coachingutel üle 800 inimesega.

Kõige tavalisem ja enamlevinud tagasiside on, et “Aa, nüüd ma saan aru!!” Aru saadakse paremini nii enda elus olnud isiklikest väljakutsetest kui ka arusaamatustest inimestega enda ümber – olgu siis tegemist elukaaslastega, pereliikmetega, sõpradega, kolleegidega, ülemustega, alluvatega, klientidega.

DISC ei ole mingi lõplik tõde ja DISC ei lahenda olukordi inimeste eest ära, sest iga inimene ja iga olukord on unikaalne. Aga DISC annab suuna kätte ja ennekõike süstib lootust, et ületamatutena tunduvad situatsioonid on tegelikult lahendatavad, kui osata neid mõista ja neile õigesti (loe: teadlikumalt) läheneda.

Kaido on olnud DISCi fänn tänaseks üle 10 aasta ja Kaido missiooniks Eestis on suurendada eestlaste tolerantsust ja mõistmist erinevate inimeste suhtes ning õppida nägema ja hindama seda unikaalset väärtust, mida erinevad inimesed kõikvõimalikesse kooslustesse kaasa toovad.

Kuna erinevatest isiksusetüüpidest on enamus inimesi vähemalt midagi juba varem kuulnud, siis Kaido peamine eesmärk on koolituste ja coachingute käigus edasi anda võimalikult palju praktilisi DISC kasutusvõimalusi ja demüstifitseerida seda väliselt nii keerulist isiksusetüüpide maailma.

Koolitustelt ja coachingutelt kasulike teadmiste saamine ei eelda absoluutselt mingeid eelteadmisi. Soovitused on konkreetsed, praktilised, lihtsasti mõistetavad ja koheselt kasutatavad.

Esinemisega seonduvad leheküljed ja materjalid:

eludisainer.com/Eludisainer.ee, Kaido Kubri lehekülg

investeerimisklubi.ee/investeerimisfestivalInvesteerimisFestival2018

Salvestatud: Juulis, 2018

Pane ennast kirja, et saada teavitusi uutest blogipostitustest:

Loading