Postitatud

Aasta numbrites – Investeerimisklubi 2020

Investeerimisklubi 2020

Aasta numbrites – Investeerimisklubi 2020

Investeerimisklubi on teadlike investorite kogukond. Meie eesmärgiks on pakkuda investoritele väärtuslikku ja kvaliteetset sisu, mis aitab teha paremaid investeerimisotsuseid ning toetab teekonda finantsilise sõltumatuseni.

2020. aasta oli Investeerimisklubi kuues täispikk tegutsemisaasta. Selle ajaga on korda saadetud nii mõndagi. Oleme korraldanud üle 250 investeerimisürituse, 6 InvesteerimisFestivali ning üles laadinud 111 kasulikku episoodi meie podcasti ja Youtube kanalile.

2020. aasta lõpuks täitus Investeerimisklubi Podcastil 245 000 kuulamist. MeieYoutube kanalil kogunes aasta lõpuks 214 000 vaatamist. Aitäh kõigile, kes on meie saateid vaatanud või kuulanud. Aitäh kõigile püsijälgijatele. Kui te ei ole veel Investeerimisklubi podcastile ‘follow’ pannud, siis tehke seda nüüd :).

Investeerimisklubi Podcast

2020. aastal sai meie podcasti kanal juurde 30 harivat episoodi. Nende hulgas nii saateid külalistega, salvestusi InvesteerimisFestivalilt kui ka mastermind osasid ning raamatu esitlus.

Oleme välja toonud meie huvitavamad saated külalistega, millest saab kuulda investorite kogemuste ja põhimõtete kohta. Nende jagatud mõtete najal saab ka enda investeerimisstrateegiat kohandada.

InvesteerimisFestival 2020

Aasta keskpaigas leidis juba kuuendat korda aset Eesti suurim investeerimissündmus – InvesteerimisFestival. Looduslähedases Kallaste Talus sai kolmel suvepäeval kokku tuhatkond investorit ja investeerimishuvilist. Kuigi pandeemia kimbutas kevadel, siis juuli alguses saime ohutult ja edukalt suurürituse ära tehtud. Esinesid oma ala täielikud tipud ning saadud teadmised maksavad osalejatele veel dividende pikki aastaid.

Siin on ametlik InvesteerimisFestivali järelfilm, mis annab aimu, mis suurüritusel toimus. Loodame teid jälle näha sel aastal 2-4. juuli, Padisel.

Investeerimisklubi aastal 2021

Kõigepealt tahame tänada kõiki kogukonna liikmeid ja kõiki, kes Investeerimisklubi tegemistele on kaasa elanud. Loodame siiralt, et Investeerimisklubi tegemised ning inimesed on toetanud teie teekonda rahaasjade haldamisel ning finantseesmärkide saavutamisel. See on meie missioon.

Uuel aastal jätkame meie podcastiga ning kutsume külla palju huvitavaid külalisi. Samuti saab toimuma juulis legendaarne InvesteerimisFestival 2021. Meil on aga ka mõned üllatused, mille saame loodetavasti avaldada juba esimeses kvartalis.

Teadlikke investeerimisotsuseid uueks aastaks!

Lisaks

NB! Kõiki toodud platvorme/tooteid kasutavad Investeerimisklubi eestvedajad ka ise aktiivselt.

Telli teavitus uutest postitustest
Loading
Teadlike investorite kogukond