Postitatud

KÕIK KINNISVARAST. Kuidas ehitada miljoniportfelli – Koplimäe, Sikk, Semiskar ja Liblik.

InvesteerimisFestival 2023 arutelualal toimus paneel “KÕIK KINNISVARAST: Kuidas ehitada miljoniportfelli”, mida juhtisid Algis Liblik ja Siim Semiskar. Kinnisvarainvestorid Karolina Sikk ja Kadri Koplimäe jagasid kogemusi ja näpunäiteid.

Taasesitamisel on suursündmusel InvesteerimisFestival 2023 toimunud Kadri Koplimäe, Karolina Sikk, Siim Semiskar ja Algis Liblik esitlus teemal “KÕIK KINNISVARAST. Kuidas ehitada miljoniportfelli”

Järgneb kokkuvõte Algis Liblik ja Siim Semiskar, tuntud saatejuhid podcastist “Kinnisvarajutud”. Arutelu keskmes olid Karolina Sikk ja Kadri Koplimäe 2023 aasta InvesteerimisFestivali esinemisest .

Karolina Sikk alustas oma kinnisvarateekonda umbes 20 aastat tagasi, kui ostis oma esimese korteri pärast naasmist Londonist. See samm sai alguspunktiks tema edasistele investeeringutele. Täna hõlmab Karolina portfell üle kahekümne uusarenduse korteri Tallinnas, mille koguväärtus ulatub ligi 4,5 miljoni euroni. Karolina rõhutas paneelis, et kinnisvarainvesteeringud nõuavad järjepidevat tähelepanu ja haldamist, ning peamine ei ole objektide arv, vaid nende genereeritav rahavoog ja kvaliteet.

Kadri Koplimäe jagas oma lugu, kuidas ta oma esimese kinnisvara ostis peale ülikooli ja esimest töökohta. Oma sihikindla säästmise ja investeerimisstrateegiaga suutis Kadri aastate jooksul üles ehitada portfelli, mis koosneb nüüd kümnest rahavoogu tootvast ühikust. Ta rõhutas, et kinnisvara haldamine ja portfelli kasvatamine nõuab aega ning pühendumust, kuid tulemused võivad olla väga tasuvad.

Õppetunnid ja strateegiad

Mõlemad investorid rõhutasid, et edu võti peitub järjepidevas õppimises ja turul toimuvate muutuste jälgimises. Kinnisvarainvesteeringud on pikaajaline ettevõtmine, mis nõuab kannatlikkust ja strateegilist planeerimist. Oluline on mõista oma investeeringute rahavooge ja osata hinnata kinnisvara tegelikku väärtust ja potentsiaali.

Kadri ja Karolina jagasid ka praktilisi näpunäiteid, kuidas hinnata kinnisvaraprojekte, valida õigeid objekte ja hallata rahavoogusid. Nad tõid välja, et kinnisvara ei ole mitte ainult majanduslik investeering, vaid ka kirg ja eluviis.

Tulevikuvaade

Arutelu lõpetuseks rääkisid Karolina ja Kadri oma tulevikuplaanidest ja kinnisvaraportfelli laiendamise strateegiatest. Mõlemad näevad jätkuvalt suurt potentsiaali kinnisvarainvesteeringutes ning plaanivad oma portfelle edasi arendada, hoolimata turu kõikumistest.

InvesteerimisFestival 2023 pakkus suurepärast võimalust kuulda esimesest käest, kuidas kaks edukat kinnisvarainvestorit on suutnud oma portfelle üles ehitada ja mida on vaja teada, et kinnisvaraturul edukalt toime tulla.

InvesteerimisFestival 2023

  • InvesteerimisFestivali korraldab Investeerimisklubi koostöös Äripäeva loodud investor Toomasega.
  • Üheksas InvesteerimisFestival toimus 7.–9. juulil Toosikannu Puhkekeskuses.
  • Tõi kokku enam kui 1600 investeerimishuvilist ja on sellega Eesti kõigi aegade suurim investeerimisüritus vabas õhus.
  • Esines enam kui 40 oma ala tippu: Tanel Padar, Kristel Kruustük, Katri Teller, Triin Hertmann, Jaak Roosaare, Kristjan Tamla, Kristi Saare jpt.
  • InvesteerimisFestivali aitasid korraldada: LHV, Ignitis, Lightyear, Enefit Green, TKM Grupp, DelfinGroup, Valge Klaar, Eleving, Õhtuleht, Grünfin, Tallinna Vesi, iknowa , Nasdaq Tallinn, Veho, Redgate Capital, Saunum, Tele2, IuteCredit, Compensa, Aufort, Mobire, Matkasuvilad.ee, Ivo Nikkolo, WineFortune, Karupoeg Puhh jpt.

🎉InvesteerimisFestival 2024 ESINEJAD, PROGRAMM ja PILETID👉 https://investeerimisfestival.ee/

Festivali korraldajad

Investeerimisklubi ja Investor Toomas

Lisaks

NB! Kõiki toodud platvorme/tooteid kasutavad Investeerimisklubi eestvedajad ka ise aktiivselt.

Telli teavitus uutest postitustest
Loading
Teadlike investorite kogukond