Postitatud

To the Moon! 10 raketihoiatust! – Markus Tamm, Ivar Mägi, Nelli Janson

To the Moon! 10 raketihoiatust!

Taasesitamisel on suursündmusel InvesteerimisFestival 2021 toimunud kauplemisteemaline diskussioon, kus osalesid Markus Tamm, Ivar Mägi. Arutelu juhtis Nelli Janson.

Raketihoiatuste arutelus osalesid investor ja börsikaupleja Ivar Mägi ning elukutseline börsikaupleja ja YouTube’is koos investor Märten Kressiga „Börsijuttude“ kanali saatejuht olev Markus Tamm. Arutelu juhtis LHV vanemmaakler Nelli Janson.

Arutelus jagavad eksperdid vahetult lugusid enda kogemusest, portfellist, investeerimisstrateegiast ning võimalikest rakettidest. Kuulajad saavad ühtlasi teada, kas arutelus osalejatel oli huvi ka Wise’i otsenoteeringu vastu, kas nad kauplevad ka krüptorahadega ning kui kaua võttis aega, et kauplemine selgeks saada.

Sellest ja paljust muust saad kuulda ja vaadata lähemalt juba podcastis või videos.

Järgneb Äripäeva kirjutis toimunud esinemisest, mille on kirja pannud Anete Hela Pulk. Esimesena ilmus artikkel Äripäevas 5. augustil, 2021.

Ivar Mägi raketihoiatused: Brasiiliast ja Venemaalt leiab palju põnevust

Kuigi Venemaa turul on igasuguseid riske ning mõju on ka sanktsioonidel, siis leiab sealt häid ja odavaid ettevõtteid, selgus saatest „Kauplemise ABC“, milles räägiti järgmistest raketihoiatustest.

Investori ja börsikaupleja Ivar Mägi sõnul on Venemaa ühtlasi üks vähestest turgudest, mis on pidevalt odav. Niisugust olukorda, kus oleks võimalik odavalt headest ettevõtetest osa saada, näiteks USA või Saksamaa turgudel Mägi sõnul ei ole

Samuti soovitab Mägi hoida silma peal Brasiilia turul, kuna seal tuleb pidevalt põnevaid ettevõtteid juurde. Tema sõnul oli eelmine aasta Brasiilias edukas IPO aasta ning sama sõnas ta ka praeguse aasta kohta. Mägi tõi enda portfellist ka välja järgmised võimalikud raketid, mille soovitas InvesteerimisFestivalil esinedes ja rakettidest rääkides kirja panna.

Saates tuli juttu ka investeerimisstrateegiatest. Elukutseline börsikaupleja Markus Tamm sõnas, et temale on sisenemisest olulisem hoopis väljumine ning lisas: „Väljumine on see, mis tõmbab tehingule joone alla ja paneb paika selle, kui väike on kahju või kui suur on kasu.“

Lisaks avas Tamm enda mõtteviisi seoses turukorrektsiooni või langusega. Neil juhtudel soovitab ta pöörata tähelepanu nendele ettevõtetele, kes languse käigus kõige vähem kukub. Tema hinnangul on just nemad järgmise pullituru liidrid.

InvesteerimisFestival 2021

  • Tänavu seitsmendat korda toimunud InvesteerimisFestivali korraldab Investeerimisklubi koostöös Äripäeva loodud investor Toomasega.
  • Toimus 2.–4. juulil Harjumaal Padisel.
  • Tõi kokku enam kui 1000 investeerimishuvilist ja on sellega Eesti kõigi aegade suurim investeerimisüritus vabas õhus.
  • Esines ligi 45 oma ala tippu: Timo Rein, Vishen Lakhiani, Peep Vain, Ornella Jõgi, Andres Viisemann, Kaja Kallas, Urmas Sõõrumaa jpt.
  • InvesteerimisFestivali aitasid korraldada: LHV, EstateGuru, Redgate Capital, Baltic Horizon, Nasdaq Tallinna börs, Mercedes-Benz Eesti, Funderbeam, Tavid, Tallinna Vesi, Õhtuleht jpt.

Festivali korraldajad

Investeerimisklubi ja Investor Toomas

Lisaks

NB! Kõiki toodud platvorme/tooteid kasutavad Investeerimisklubi eestvedajad ka ise aktiivselt.

Telli teavitus uutest postitustest
Loading
Teadlike investorite kogukond