Postitatud

Hea seks kui jõukuse allikas – Epp Kärsin

Hea seks kui jõukuse allikas

Taasesitamisel on suursündmusel InvesteerimisFestival 2022 toimunud Epp Kärsini esinemine teemal “Hea seks kui jõukuse allikas”.

Seksikoolitaja Epp Kärsini sõnul mõistavad ettevõtjad aina enam, et õnnelikus paarisuhtes ja seksuaalselt rahuldatud töötajad on ettevõtte edu pant.

Kärsin rääkis InvesteerimisFestivalil, et ettevõtte edukus sõltub inimestest, kes selles töötavad ja sellest, missuguse energiaga nad hommikul tööle tulevad. Kui kõik ettevõtte töötajad on seksuaalselt rahuldatud ja on õnnelikes paarissuhetes, siis ettevõtte tulemused kasvavad. See aga eeldab, et samaväärselt tööga panustatakse aega ka oma suhtesse.

Sellest ja paljust muust saad kuulda ja vaadata lähemalt juba podcastis ja videos.

Järgneb Äripäeva artikkel toimunud esinemisest. Artikli autor on Andre Anni. Artikkel ilmus Äripäevas 2. juulil 2022.

Epp Kärsin on neljapäevase töönädala poolt – reede on seksipäev!

Epp Kärsini sõnul kutsutakse teda aina rohkem ettevõttesse esinema ja aina enam töökollektiive käib tema juures koolitusel. Mõistetakse, et õnnelik, tasakaalus ja hästi funktsioneeriv paarisuhe loob võimaluse saada ettevõttes väga edukaks.

“Kui me oleme õnnelikus paarisuhtes, siis meie mõtteid ja ideid toetatakse,” selgitas Kärsin. Ta lisas, et kui paarisuhe ei toimi, ei suuda mehed ja naised tööl keskenduda, kuna mõeldakse hoopis probleemidele ja muredele, mis on koduseinte vahel.
Kärsin rääkis InvesteerimisFestivali publikule, et tal ei ole viimased 7 aastat olnud mitte ühtegi Exceli tabelit, kuid numbrite trükimise asemel võib ta hommikust õhtuni rääkida seksist ja naudingutest. Tänaseks on ta koolitanud üle 26 000 inimese. Kärsini ettevõte Amare Luna jõudis tänavu esimest korda Äripäeva Gaselli TOPi.

InvesteerimisFestival 2022

  • InvesteerimisFestivali korraldab Investeerimisklubi koostöös Äripäeva loodud investor Toomasega.
  • Kaheksas InvesteerimisFestival toimus 1.–3. juulil Toosikannu Puhkekeskuses.
  • Tõi kokku enam kui 1500 investeerimishuvilist ja on sellega Eesti kõigi aegade suurim investeerimisüritus vabas õhus.
  • Esines ligi 45 oma ala tippu: Taavet Hinrikus, Sten Tamkivi, Epp Kärsin, Marek Kiisa, Kristi Saare, Mattias Wallander jpt.
  • InvesteerimisFestivali aitasid korraldada: LHV, EstateGuru, Redgate Capital, Baltic Horizon, Nasdaq Tallinn, Mercedes-Benz Eesti, Valge Klaar, Funderbeam, Tallinna Vesi, Õhtuleht, Cobalt, Lightyear, Grünfin, Boat Service jpt.

Festivali korraldajad

InvesteerimisFestivali korraldasid Investeerimisklubi ja Investor Toomas. Kaasa aitasid ka: LHV, Redgate Capital, Funderbeam, Estateguru, Baltic Horizon, Nasdaq Tallinn, Tallinna Vesi ja Watercom, Õhtuleht, Veho, Valge Klaar, Cobalt, Boat Service Estonia, Lightyear, Grünfin, Äripäeva Raamatuklubi, Marathon Studios jpt.

Lisaks

NB! Kõiki toodud platvorme/tooteid kasutavad Investeerimisklubi eestvedajad ka ise aktiivselt.

Telli teavitus uutest postitustest
Loading
Teadlike investorite kogukond