Postitatud

InvesteerimisFestival 2019 Aftermovied!

InvesteerimisFestival 2019 Aftermovied!

Eesti suurim investeerimisjämm tõi kokku ligi 700 investorit, ettevõtjat ja investeerimishuvilist.

Kolmel laval astus kokku üles rohkem kui 37 investeerimismaailma tuntuimat nime ning parimat investorit, kes jagasid ausalt ja vahetult personaalseid investeerimislugusid. Kuulda sai lugusid, millest muidu ei räägita – alates taktikatest ja strateegiatest, kuni edulugude ja ebaõnnestumisteni.

Meil on super hea meel välja lasta ka InvesteerimisFestival 2019 AFTERMOVIED!

InvesteerimisFestival 2019 Official Aftermovie

InvesteerimisFestival 2019 Aftermovie | LHV InvesteerimisLava

See oli Festivali pealava, kus toimuvad esinemised, intervjuud, paneeldiskussioonid ning vestlused Eesti tuntuimate investorite ja ettevõtjatega.

InvesteerimisFestival 2019 Aftermovie | Redgate Capital EdulooLava

See oli Festivali kuumim lava, mis toimus suure lõkke saatel ning mille ääres ettevõtjad ja investorid jagasid vahetult oma personaalseid kogemuslugusid ja õppetunde.

InvesteerimisFestival 2019 Aftermovie | Crowdestate & EstateGuru AruteluAla

See oli Festivali ala, kus toimuvad praktilised töötoad ja arutelud investorite vahel. Iga arutelu toimus ettemääratud teemal ja oli juhitud nii, et kõik küsimused saavad vastatud.

InvesteerimisFestivali sai teoks Investeerimisklubi koostöös Investor Toomasega.

Südamest suured tänud meie suurepärastele esinejatele:
Rain Lõhmus, Alar Ojastu, Markus Villig, Ain Hanschmidt, Lauri Meidla, Rain Tunger, Robert Kitt, Jaak Roosaare, Eda-Ines Etti, Kristjan Liivamägi, Kristi Saare, Rahakratt, Investor Toomas, Tõnu Pekk, Paavo Siimann, Nelli Janson, Kärt Liivamägi, Roman Fosti, Peeter Pärtel, Katrin Vilimaa-Otsing, Krista Teearu, Karin Vinkel, Andres Luts, Niccolo Pravettoni, Madis Müür, Taavi Ilves, Igor Dorošenko, Markus Roogna, Liisi Kirch, Ivar Mägi, Rivo Sarapik, Tõnis-Denis Merkuljev ja paljud teised!

Meeletult suured tänud InvesteerimisFestivali toetajatele. Meil oli rõõm koostööd teha nii missioonitundlike meeskondadega: LHV, Crowdestate, Redgate Capital, EstateGuru, Nasdaq Tallinn, Õhtuleht, Äripäev, Деловые Ведомости / Delovõje Vedomosti, Äripäeva Raamatuklubi, Argeld, BELIEF Energy Water, Admiral Markets, AS Tallinna Vesi, Tavid – Kuld & Valuuta, Nohik, Poké Bowl Tallinn, Jäätisepoisid, Marathon Studios ja paljud teised.

Meeskond:

Marko Oolo, Markus Roogna, Ahti Kaskpeit

Lisaks:

NB! Kõiki toodud platvorme/tooteid kasutavad Investeerimisklubi eestvedajad ka ise aktiivselt.

Telli teavitus uutest postitustest
Loading
Teadlike investorite kogukond